Sveriges Åkeriföretag - Logotyp

Logga in

Är du medlem men saknar inlogggningsuppgifterklicka här »

ORGANISATION - VALBEREDNING

VALBEREDNING

Valberedningen diskuterar formerna för organisationens demokratiska ledning och styrning i framtiden. Det är också valberedningens uppgift att föreslå ersättning till förtroendevalda i organisationen. Valberedningens arbete kräver kontinuerlig kontakt och förankring hos medlemsföretagen.

 

ledamöter:

 

Mats Eriksson, Göteborg

Sammankallande

0705-22 75 31
mats@erikssons.org

 

Jan Ohlsson, Skövde
0709-41 46 70
trpab.ohlsson@telia.com
 

Stefan Sjögren, Tvärålund

070-3460510
stefan.sjogren@live.se
 

Mikael Orrgren, Kristianstad
073-412 01 18
micke@0tid.se
 

Lars Toresson, Hofors
070-348 12 03
lars.toresson@andrask.se
 

Andreas Werpers, Rättvik
070-577 46 98
andreas@werpersakeri.se
 

Niklas Reinholdt, Stockholm 
070-884 10 50

niklas@reinholdt.nu

 

Stefan Carlsson, Växjö
072-564 99 51
stefan@stematransport.se

 

Kjell Johansson, Malmköping
070-600 55 87
kjell@hagtorpsakeri.se

 

Joakim Wirén, Kristinehamn

0550-155 32
joakim.wiren@wirensakeri.se,

 

Kenneth Persson, Halmstad
070-976 11 11
halmstadfjarr@hotmail.com

 

Hans Vistrand, Gotland

070-336 78 17

hans.vistrand@hotmail.com

Bli medlem